Авіаквитки в Аеропорт Стамбула

Замовляйте дешеві авіаквитки в Аеропорт Стамбула. За допомогою сервісу пошуку квитків на літак Biletmeister.com ви без проблем знайдете кращу пропозицію в Стамбула. Вам потрібно лише вказати напрямок перельоту, дату, кількість дорослих пасажирів та дітей. Зручна форма результатів пошуку містить розклад літаків з/у аеропорт Аеропорт Стамбула і всі можливі варіанти перельотів. Залишилося вибрати найбільш підходящий для вас варіант і купити авіаквиток на потрібний рейс.

Інформація про аеропорт Аеропорт Стамбула

Код IATA - IST. Аеропорт Стамбула може обслуговувати як внутрішні, так і міжнародні рейси. Кваліфікований персонал допоможе з проходженням пасажирів паспортного та митного контролю, реєстрацією багажу і ручної поклажі. Зали очікування із зручними кріслами, бари, ресторани, магазини Duty-free, безкоштовний Wi-Fi допоможуть комфортно очікувати на свій рейс. У більшості великих аеропортів є бізнес-лаунж, де де можна скористатися телефоном, факсом, провести ділову зустріч. Для пасажирів з дітьми передбачена дитяча кімната.

Дістатися до або із аеропорту Аеропорт Стамбула, Туреччина найзручніше на таксі або скористатися автобусним чи залізничним експресом.


Аеропорти в найближчих містах
rtb house pixel